Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výbava C5 break
karneval
26.06.2011 16:46 - Re: Výbava C5 break
99
Tak podobne rozmyslam aj ja, zaklad je technicky stav vozidla. Vsetko ukazuje na to, ze auto je vo vybave X.

Radio na MC by mi moc nevadilo, v meste ho nepocuvam, pustam ho len na dlhsich cestach, ale mat v aute svoju vlastnu hudbu prispieva ku komfortu a pohode pri jazde. Tak ci onak, som ochotny CD menic ozeliet.
Zadne okna taktiez nemusia byt v elektrike, tie sa az tak casto nepouzivaju - som ochotny ozeliet.
Svetelne sezory mi aj tak nepomozu kedze svietime cely rok.
Parkovacie senzory nepotrebujem, s autom cuvat viem, ale ako prvok preventivnej ochrany vozidla pred poskodenim je to uzitocna vec, nie vzdy parkujeme za idealnych podmienok. Ja osobne nerad cuvam za tmy. Aj tak som ochotny ozeliet.
Dazdovy senzor je velmi uzitocna vec, mam ho v sucasnosti na Peugeote 406, absencia laktovych opierok vadi iba pri dlhsich cestach.

Jedine co by som fakt, ale vazne fakt chcel je automaticka klima a tempomat, jednak kvoli spotrebe a jednak ako prevencia pred pokutami.

Mam teda otazku: ktore z tychto veci a za akych podmienok sa daju do auta doplnit/vymenit za predpokladu, ze by som si ich pozhanal z havarii/vrakacov/kamaratov a pod?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator