Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výbava C5 break
karneval
26.06.2011 14:25 - Výbava C5 break
99
Ahoj,
obzeram sa po C5 na internete uz dlhsiu dobu a nasiel som krasne zachovaly kusok za dobru cenu - je to verzia Break 2.0 HDi rok vyroby 2002, s full Citroen servisom, dohladatelnou historiou a 180,000 realnymi kilometrami.

Problem je ale vybava. Stravil som vela casu hladanim auta od 1. majitela, kupovane v SR, s uplnou historiou, a ked som po mnohych inzeratoch od poctivych bazaristov, ktori predavaju 8 rocne C5 Exclusive so 120,000 km za 3000€ konecne narazil na auto ponukane sukromnikom a splnajuce moje kriteria, dost som klesol na duchu.

Auto ma iba 2x el. okna, radio s MC, iba jednozonova manualna klimatizacia, nema tempomat, ani svetelne, dazdove, cuvacie senzory. Doteraz som si myslel, ze vybava X, resp. SX je zakladna, a ta uz obsahuje Radio s CD menicom aj zadne el. okna.
Zarazilo ma, ze po vsetkych tych dobre vybavenych autach som narazil na takuto Social Edition. C5 sa mi paci prave preto, lebo je to pohodlne a dobre vybavene auto za rozumny peniaz, oproti nemeckym autam.

Mam ist do toho, alebo ma potom bude mrziet, ze pri takom aute mam len Fabia vybavu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator