Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak vynulovat počítadlo servisního intervalu?
jruze
12.06.2011 14:46 - Re: Jak vynulovat počítadlo servisního intervalu?
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Ahoj všichni! Konečně jsem našel téma týkající se ukazatele servisních intervalů. Vím teda,jak se resetuje,ale nejde mi to. Když jsem loni v říjnu vyměnil olej a vše,co bylo třeba,chtěl jsem to vymazat a... Odpočítávání normálně doběhlo a místo normálního údaje tam skočilo 99999km a od té doby se to nehnulo ani o kilometr dolu(přitom jsem už najel cca 12000). Zkoušeli jsme to smazat i přes diagnostiku-přímo v Citroen servisu-,ta zahlásila,že je smazáno,ale stejně nebylo. Napadlo mě,jestli nekdo nezkoušel manipulovat nějak s palubou,nebo spíš s kilometrama,ale podle toho,co jsem o tom autě zjistil tam km sedí. Takže tím to asi nebude. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?


Já když jsem koupil C5 tak jsem chtěl nastavit servisní KM po výmněně oleje a nešli(teď nevím co to ukazovalo-nepamatuji se už) tak jsem si řekl že na to půjdu s diag. a zjistil jsem že je toto deaktivováno - po aktivaci vše OK , ale opravdu si už nevybavuji jak se to chovalo předtím.Asi bych se podíval tímto směrem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator