Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Probliknutí kontrolek za jízdy, výpadek apod.
Majk-fox
08.06.2011 20:52 - Re: Probliknutí kontrolek za jízdy, výpadek apod.
99
Dneska jedu na výlet, dorazím v pohodě, jdu se někam podívat, vrátím se , nastartuju a jedu, před křižovatkou auto chcíplo, po nastartování skákaly nahoru a dolu volnoběžné otáčky a pak zase chcíplo, opět nastartuju a jedu, akorát se tomu moc nechtělo, zkrátka a dobře abych se rozjel, potřeboval jsem auto dost vytočit, a pak po městě, po sundání nohy z plynu auto chcípalo a plynulé rozjetí bez většího sešlápnutí plynu nebylo možné, pak jsem si všiml, že auto si počuďuje černě i když mám fap a hlavně bez jakékoliv hlášky na displeji. Znechuceně jsem z výletu jel domů, pokud jsem měl nohu na plynu, jelo to jakž takž. Vyjel jsem z města a rozjel to cca 40 km domů a problém přestal, prostě jako když utne, auto se plynule rozjíždí při minimálním plynu a jede normálně a nečoudí. Tak jsem to dovezl na diag, a ta ukázala, že je vše ok, včetně Fapu a tlaků a motor, jede jako dříve. Setkal se s tím už někdo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator