Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Krytky ostrikovacu svetel
.45acp
31.05.2011 20:59 - Re: kde sehnat kryty na ostřikovače?
U??vate?
Minulý týden jsem jel v noci z pracovního procesu a po zapnutí ostřikovačů jsem měl pocit, že ostřikovač reflektorů nějak moc stříká. Ze předu vylétla pěna, moc jsem tomu nevěnoval pozornost, ale ráno po příchodu do garáže mě uvítala díra v nárazníku. Druhý ostřikovač asi už nefunguje, protože po zapnutí ostřikovačů ostřikuje pouze čelní sklo. V Jablonci v Citroenu jsem se orientačně ptal po ceně. Motal se tam v tu dobu i hoch z dílny a ten tvrdil, že mi určitě uletělo daleko víc než jen tryska s krytkou. Když jsem ho požádal, a teda se mnou na to před krámem mrkne, lehce mě odbyl s tím, že má rozdělané auto a nemá čas. Sám těžko odhadnu, kolik mi toho chybí. Podle toho, co vyjmenoval ten hoch z dílny by chybějící součástky vyšly asi na 5 tis. A to mi připadá docela dost. Měly všechny C5I ostřikovače reflektorů? Nedalo by se to vyřešit použitím pouze zaslepovací krytky? Myslím, že bez ostřikovačů reflektorů lze úspěšně přežít a těch 5 tis. použít na něco potřebnějšího.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator