Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 1.6 HDi
tomix
26.05.2011 20:37 - Re: C5 1.6 HDi
Za?iato?n?k

Tom+Klára napsal(a):
Darja napsal(a):
Kdybych měla rodinu a kombíka, koupím si 2,0 HDi, protože budu předpokládat, že auto bude často naložené, nebo jen my ženy dokážeme i v létě zabalit dětem dvoje oteplováky a využít kufr do posledního cntimetru čtverečního Já ten motor neodsuzuju, jen odsuzuju umístění do C5 (a ještě více do t잚í C5 III). P.S. až po P15 pojede línej modrej třílitr piánko, jsem to já, já asfalt netrhám


Jelikož jsem novým majitelem C5 III s 1,6hdi, tak na něj samoyřejmě musím pět pouze chválu Ale teď vážně- než jme nový auto vyzvedávali od výrobce, tak jsem měl též menší obavy, zda to nebude "slabý"? Zkušenosti po prvních 750 km jsou takové, že i s tak těžkým autem, jako je C5 III tenhle motůrek jezdí nádherně. Síly má stále dostatek i na předjíždění. Jelikož nejsem závodník, tak mě neláká vystřelit z křižovatky se hvízdajícíma gumama a vytrženým asfaltem. Navíc, závodníci si určitě nebudou kupovat diesly Na takový to "domácí ježdění" je to nejvhodnější motorizace. A to jsem se nezmínil o spotřebe! Motor nemá natočeno ani 1000 km a průměrná spotřeba je 4,6!!!!! na dálnici ve 130 je okamžitá 4,2. Co víc si přát????? Proč taky všichni blázní po výkonu? Dy na dálnici pojedeme všichni stejně rychle. Nezapomínejte totiž, že těch 130 je rychlost maximální a ne minimální!!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator