Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jak tocit 2.2HDi
vilous
26.05.2011 19:24 - Re: jak tocit 2.2HDi
99
Taky mi to chvíli trvalo, protože jsem měl též první svoji naftu. Ale za dva roky jsem si již zvykl a se zahřátým motorem po rovině nebo s kopce ve městě v pohodě za 4, když neočekávám potřebu nějaké větší akcelerace. Mimo město po rovině bez akcelarace pětku kolem 80. Benzín víc akceleruje při přiblížení k maximálním otáčkám, tenhle traktor nejlépe akceleruje kolem 2-3000 otáček, pak už moc ne. Takže třeba při 90 i do kopce více vystřelí na 4, na 3 už se to moc točí - je potřeba si to vyzkoušet.
Sledovat okamžitou spotřebu je blbost u všech aut a je to akorát o ústa. Když jsem měl první auto s počítačem, tak jsem se těšil, jak mi to poradí, zda na vyzkoušené trati řadit ten a ten stupeň - NEPORADÍ. Stačí pohnout plynem o pár milimetrů a údaj okamžité spotřeby lítá nahoru dolu, ale s autem se nic moc neděje, takže to prostě nemá cenu. Lepší je sledovat průměr na opakovaných tratích při různém stylu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator