Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dopravní předpisy cizích států
stano1
23.05.2011 16:33 - Re: Dopravní předpisy cizích států
99
Rýchlos v Rakúsku: V Rakúsku to berú trošku korektnejšie ako u nás... Nad 100 km/h. majú odchýžku 5% a plus toleranciu 6 km/h. to znamená že prakticky do rýchlosti 145 km/h.(na tacho) vás neriešia.Túto info mám priamo od rakúskeho policajta(zmerali ma a zastavili,tak som ho vyspovedal).
(vlastná skúsenos): Hlavne kde merávajú,sú znížené rýchlosti pri dialničných napájačoch a krížoch.Pozor, merávaú aj v noci a ani v tiahlej zatáčke to nie je problém. (sedí v Sharane ako spolujazdec a meria pištolou) Potom pozor ešte na pevné radary,(je to taká užšia podlhovastá plechová búdka bledošedej farby a vyzerá ako neaká rozvodná skrina na elektr. dávajú ich hlavne kde je stavba na ceste ale len pri vjazde .
Ak budete musie tankova tak jednoznačne Shell je to super nafta,zatial najlepšia,akú som kedy tankoval.
Na tankovanie doporučujem zís z dialnice väčšinou hned sú pumpy na kraji, a dá sa aj pohodlne vráti spä na dialnicu. Cena je nižšia o 5 až 8 centov na liter

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator