Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Venkovní čidlo teploty
Stirius
16.05.2011 09:18 - Re: Venkovní čidlo teploty
99
Takže. Reklamace nebude problém, Bobovi pošlu a on pošle do citrónu. Ale k tomu se vztahují dvě věci.

1. Co se stane, pokud bych měl třeba 3 týdny auto bez čidla? Jak bude reagovat klima a vše okolo? Nemrví se mi klima, když to ukazuje blbě? Přeci jen to musí načítat okolní teplotu a dle toho topit motorem nebo klimovat ne? Pokud mám v reálně teplotě 30° na displeji 10°, tak to bude na 20° topit motorem a nebude pouštět klimu, nebo se pletu?
2. Může být i něco jiného podělaného a ne čidlo? Může být třeba chyba v elektronice nebo v řídící jednotce? Včera jsem měl teplotu zase dobrou, ale nechci se spoléhat na to, že třeba dnes to bude ok a doufat...
3. A ještě jedna věc mě zlobí, ta se asi nebude vázat k čidlu, ale zeptám se tu (vedlejší diskuzi jsem jakž takž četl). Když zapnu klimu nebo vůbec foukání ventilátoru, tak u mě, řidiče, to fučí míň jak u spolujezdce. Přítelkyně si stěžuje, že jí je tam pořád kosa a u mě vedro . Mám pocit, že po opravě a generálce na jaře to foukalo v pohodě a teď je to zase domrvené. Čím to?

Díky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator