Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Citroen DS5
stejskli
19.04.2011 18:30 - Re: Citroen DS5
Za?iato?n?k
KostaKE napsal(a):
Jumep vravel som Ti ze hydro nebude... mna to osobne nejak vobec nezaujalo, ani dizajnom... pride mi to tak nejak moc zenske... navyse na tych fotkach zo shangaja vyzera oproti ludom aj dost male! (cakal som nieco na velkostnej urovni kii sportage)


Mas uplnou pravdu - je to mensi, nez jsem cekal a nez by odpovidalo "crossoveru" odvozenemu od auta stredni tridy. Podle zprav to ma mirit smerem k MPV a SUV - tak jsem cekal velikostni priblizeni (trochu) se k Audi Q7, ale na vysku je to podle lidi velike max. jako C5 I a II - tedy o kapku vyssi nez soucasna C5. Kufr 465 litru je mensi nez Xantia liftback... "Zensky" design to mozna opravdu je, a me se vlastne dost libi, ale na uvahu o porizeni za 4-5 let je to zoufale malo.

Takze jestli neco noveho pro me, udelejte v Citroenu uplne novou generaci C4 Grand Picasso s trochu sportovnejsim strihem a hydraulickym podvozkem velikosti C5, a budeme nadale kamaradi!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator