Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Duch ve stroji na C-crosseru?
Zbyňa
17.04.2011 23:54 - Duch ve stroji na C-crosseru?
99
Dneska se stala zajímavá věc, otevřu okno, že trochu vyvětrám studentskej smrádek a při té příležitosti se rád kochám výhledem naši C5 a to převlečený Mitsubishi a hle na crosseru rozsvícený tlumený světla. Jenže, jak to? Je zapnutý denní svícení, který funguje tak, že při startu sám rožne a po zhasnutí motoru a otevření řidičových dveří zhasne. Takhle to je od koupě (leden) a nebyl problém a dneska zničehož nic se to samo rozsvítilo, bez zjevný přičiny. Ani bych to nepřičetl nějaké hyperaktivitě světelnýho senzoru, protože když jsem koukal dřív a už byla tma, tak to nesvítilo, prostě zničehož nic, uprostřed noci si to začlo svítit.

Nepostuju to, k hledání nějakýho řešení... ale jen jako veselou historku z natáčení, protože takovouhle věc jsem ještě neviděl, což ještě nic neznamené, protože jsem toho ještě neviděl spousty spíš jestli nemá někdo podobnou zkušenost s jakýmkoli jiným autem a jeho podobnejma aktivitama

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator