Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 1.6 HDi
tomix
12.04.2011 17:00 - Re: C5 1.6 HDi
Za?iato?n?k
-Spyker- napsal(a):
Tak co se týče odezvy na citroën a 1.6 HDI ze ty motory nevydrzej a ze se ser*** tak ano mame totiz motory 1.6HDI 66 kw a 80 kw. 66 se ser** jak na bezícím pasu a do c5 je nastestí nedavají. ale ty motory jsou proste na tyto auta slaba a zalezí jak se s nimi zachazí. musím priznat ze mas pravdu ze predcí 2.0 HDI ale 1.6 je daleko nachylnejsí na peci nez ostatní 2.0 a 2.2 a uz jsem videl 1.6 se 160k km v krasnym stavu ale pokud porovna kolik jsem videl 1.6 kde odeslo turbo mazani nebo spoustu vecí co bych mohl jmenovat a kolik jsem videl 2.0 tak vítezí 2.0. ale musím uznat spotreba je krasna ale ja osobne bych nesel do zadneho HDI.



Nechci do toho moc kecat protoze mam1.6hdi ale co jsem tady na foru!tak se resi vyce 2.0hdi
Nechtel jsem se nikoho dotknout .Snad to vsichni pochopi .Ja jen co ctu. A verim ze 2.0 je dobrej ma jinej kroutak nez 1.6. Mam ji a jezdi to as moc dobre tak ukase cas co je to zac.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator