Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pneu na C5 - pouze zkušenosti
sgt
12.04.2011 09:13 - Re: Pneu na C5 - pouze zkušenosti
U??vate?
Keďže mám C5 len krátko, bude to len zbežné hodnotenie zimných, na letných mám najazdené minimum:
Zimné: Michelin Alpin A4 225/60 R16 - na snehu dobrý záber, ale raz z kopca pri brzdení mi pomáhalo ESP... Výborná priečna stabilita, vežmi tiché pneu

Na Xantii mám najazdených 5 sezón, takže tu je toho viacej (a dané pneu sa vyrábajú aj v rozmere pre C5)
Letné: GoodYear EAGLE NCT5 195/65 R15 - výborné jazdné vlastnosti na suchu/mokru, ale príšerne hlučné.
Letné: Michelin Energy Saver 185/65 R15 - výborné jazdné vlastnosti na suchu/mokru (napriek tomu, že ich niekto kritizuje na mokru). Sú to ale NAJTICHŠIE gumy aké som kedy mal. To bol aj hlavný dôvod zmeny.
Zimné: Debica Frigo Directional 185/65 R15 - ak by sa vyrábala v rozmere pre C5 III, beriem bez zaváhania. V zime som sa tešil na každú jazdu na snehu. Excelentný záber/brzdenie na snehu (nepoznám lepšiu pneu), výborná priečna stabilita (nepoznal som nikdy niečo ako predbiehanie zadku, to až pri C5 a iných pneu), na suchu a mokru bez problémov. Taktiež je tichá, bola asi raz tak tichšia ako horeuvedená GoodYear...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator