Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Druhá poloha klíčku a nic...
jimhawkey
11.04.2011 21:42 - Re: Druhá poloha klíčku a nic...
99
jo tak.. tak neoživí se vubec nic. jak píšu. rádio se dá zapnout světla svítí, stěrače a klakson jsem teda nezkoušel, ale to bych přeci viděl, a slyšel ne?
baterka je určitě ok.
v pojiskové skříni v motoru jsem to všechno prolezl, i když si nejsem uplně jistej, kolik to má vlastně pojistkových skříní. v manuálu jsem se dočetl, že tři. já teda nešel jenom dvě a z manuály mám která k čemu je. ta třetí by tak leda mohla být pod druhou v motoru, ale k té už asi popis není... teď jsem se do toho zamotal...
to Darja: načtení klíčku je myšleno v druhé poloze držení cca deset sekund jakékoli tlačítko? tak to jsem taky zkoušel. Ale myslim, že to funguje jen když blbne imobilizér a ten snad zasahuje při startování motoru a ne tak, že neinicializuje zbytek funkcí.
spínačka? no asi to na ní vypadá. jen jsem napřed zkoušel menší zlo. taky se zkusim dostat k těm drátům u levého prahu pod sedačkou. třeba zjistim, odkud byly vytažené. sice to s ničím nepomůže, ale co tam mají co trčet tři dráty, žejo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator