Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
jimhawkey
04.04.2011 17:53 - Re: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
99
Tak mě nejspíš čeká taky sáhodlouhé laborování. Diagnostika uplně bez chyby(za studeného motoru), v servisu se to snad ani neklepalo. Chlapík u diagnostiky se mi snažil celkem přesvědčivě a logicky vysvětlit co a jak, měl jsem s sebou i výpis možných chyb a ono nic. žádné hlášky to od 22.3. nehází, jak jsem říkal pocitově se to dost zmenšilo po půlce nádrže verva100 a přidání aditiva. lištu mám zapůjčenou novou (mají tam pro tyhle případy jednu testovací) a je to stejné. mám vyčištěnou a seřízenou klapku, takže volnoběh už je ok. Baterka proměřená a je v nejlepší kondici. Ve středu prohodim zase lištu a na nějaký čas to pustim k ledu. předpokládám, že kdyby tam byl nějaký problém, tak to diagnostika detekuje(tlaky na xtém válci, chyba katalyzátoru atd..). Když mě to zase bude štvát, udělám si výlet třeba do Holetína(zatím jsem četl samé chvály), třeba i změna servisu bude k něčemu dobrá... a samozřejmě dám zase vědět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator