Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
jimhawkey
24.03.2011 08:20 - Re: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
99
ahoj. jsem majitel cca měsíc a musim říct, že paráda. tříválec mám bohužel taky. půl minuty po startu se třese, další dve minuty a je to ok. horší je to současně se zapnutym odmražováním. to to hodí i hlášky porucha katalyzátoru a antipolution faulty. natankoval jsem vervu100+čistící aditivum od sonaxu a pocitově se "třes" zmírnil, ale zcela nezmizel. hlášky to zatím neházi. svíčky mám nové, tak teď to hodim na diagnostiku a uvidim. lištou asi nic nezkazim. je to menší zlo, než se vrtat hned v motoru. jak jsem se tak různě ptal a celé to tu pročetl, tak nikdo u těch 2.0 16v neví co to konkrétně způsobuje. jeden svíčky a lišta, druhý vstřiky, třetí rovnou hydroštely. no představa děsná. no a by toho nebylo málo, tak teď mi začíná kolísat volnoběh-tedy pomalu padají otáčky např při řazení. vždycky se to zasekne kolem 1500 a pak teprve spadnou. občas je to vopruz když brzdim motorem a auto ještě chvíli tlačí dopředu
jinak je to neskutečná kára a i když moje drahá polovička je otrávená z těhle "drobností"ještě víc než já, tak měnit nechci. škoda jen, že nemáme tolik peněz na další opravy každopádně kdyby se mi to náhodou podařilo vyřešit, tak dám vědět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator