Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Depollution system faulty
pekac
10.03.2011 21:15 - Staré známé - DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY (DSF)...
99
Zdravím, loni na podzim začala anabáze s mou C5 II 2.0 16 V r.v.2005. Za ranního mrazíku jsem nastartoval a po cca 20-ti vteřinách začal motor jet jakoby na tři válce - až zdechnul.Přitom se objevilo hlášení DSF. Následovala diagnostika - chyby - regulace bohatosti směsi, zapalovací lišta, čidlo na vačce. Postupně se vše výše uvedené vyměnilo za nové. Výsledek NULA!!! Auto jede sice lépe - nejde na tři válce, ale otáčky lítají při studeném startu (okolní teplota pod nulou) tak 600-1300, po každém startu se objeví opět DSF. Jediného, čeho jsem si všiml je, že pokud je +8 C a více, tak se hláška sice objeví, ale otáčky drží jak přibité. Při zahřátém motoru žádné problémy nepozoruji. Přiznám se, že nejsem žádný domácí opravář. Proto bych velice uvítal kontakt na nějakého automobilového Dr.House. Navštívil jsem už asi šest servisů (značkových i ne) a co člověk to názor, tzn. lambda sondy, katalyzátor, hlavní řídící jednotka atd..Aktuálně diagnostika hlásí "regulace bohatosti směsi a směs příliš bohatá. Děkuji předem za rady a zároveň děkuji za trpělivost při čtení příspěvku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator