Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
stejskli
01.03.2011 20:48 - Re: Zimní pneu na C5
Za?iato?n?k
I kdyz zima pomalu konci, C5 jsem koupil na letnich Michelinech a moje bydliste je se zbytkem sveta spojeno horskou silnici s povinnou zimni vybavou, takze musim ted koupit zimni pneumatiky. Objednal jsem Dunlop SP Winter Sport 3D 215/55 R16 za 2860,-, coz je asi hodne dobra cena. Az ted me ale trklo, ze v do technicaku mi napsali index 93 W - tedy do 270 km/h! Pritom pro 1,6HDi je nejvyssi povolena rychlost 185... Muzete mi nekdo vysvetlit, proc to tam napsali, kdyz v origo belgickych dokladech nebyla o kolech a gumach ani zminka??? A budu teda mit problem s pneumatikou 93 H??? Snad by nemel, kdyz rychlost 185 je hluboko pod indexem H?

A jeste k tem znackam - na Xantii jsem si nahodne nechal doporucit a koupil pneu Gislaved EuroFrost3 - znate je nekdo? Jaky je vas nazor? Prvni tri zimy byly podle me velmi velmi dobre, na suchu trochu hlucely (ovsem oproti letnim Michelinum), ale na snehu a mokru parada. Patou a sestou zimu je to vyrazne slabsi, takze uz je dobrousim pres jaro, i kdyz vzorek je porad vic nez 4-5 mm, ale to jen odpovida standardnim pokynum o ctyrech sezonach... Kdybyste nekdo neco napsal ke Gislavedu, rad si to prectu!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator