Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Onboard kamera (DVR do auta)
zdenekb
26.02.2011 22:39 - Re: Onboard kamera (DVR do auta)
99
Mně před pár dny přišlo tohle: .link. . 1280x720/30fps včetně zvuku (možno i menší rozlišení), úhel záběru 120 stupňů. SD karta, na 4GB se vejde cca 80 minut záznamu v blocích 2, 5 nebo 15 minut. Po zaplnění karty maže nejstarší. Při 5 min blocích chybí mezi bloky cca 3s záznamu. Možno nastavit tak, že po nastartování auta (dostane napájení na ext. konektor) začne automaticky nahrávat, po vypnutí se vypne. Možno nastavit aktivaci pohybem (může se hodit mimo auto). Kvalita záznamu zhruba odpovídá ukázkám na stránce prodejce (napřímo na větším monitoru je to spíš lepší). SPZ je čitelná. když je auto tak do pěti metrů pře vámi. Má vlastní baterku, výdrž jsem netestoval. Vlastní kamera měří cca 10x6x2,5cm, takže za zrcátko by se vešla. Nejde pro to však použít originál držák s přísavkou, protože je děsivě humpolácký a nedrží na skle tam, kde je vedle úchytů zrcátka nastříkaný ten černý rastr. V kamerce je klasický stativový závit (1/4"). Zatím zvažuju, jak ji jednoduše uchytit, aby se dala snadno sundat - napadá mě vyrovnávací kus plastu na kdyt čidla a neodymové magnety. Sama važí 10 deka. Kvalita záznamu zhruba odpovídá ukázkám na stránce prodejce (napřímo na větším monitoru je to spíš lepší). SPZ je čitelná. když je auto tak do pěti metrů pře vámi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator