Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
sanchez
22.02.2011 19:14 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
99
...tak opět prosím o rady. Problém se startováním se vrátil ( při startu za studena kolísají otáčky a dřív jak minutu po nastartování nemůžu odjet, protože se auto dusí ). Od té doby co jsem to tu řešil naposledy jsem měl ještě problém s reduktorem plynu, musel sem ho vyměnit. Po výměně reduktoru sem zpozoroval pro mě neuvěřitelné změny v chodu motoru na plyn. Auto jede opravdu tak 2x lépe na LPG než na benzín ( myslím, že by měl být výkon stejný nebo naopak při jízdě na benzín lepší ). Konečně můžu sem tam i někoho předjet. Do teď sem měl pocit, že je C5 jen komfortní auto, ale výkonově nic moc. No každopádně sem se spletl. Kdybych měl při jízdě na benzín takový výkon jako na Lpg, tak si pískám. Nicméně potřebuju poradit zda někdo nevíte kde v jižních čechách měří benzínové vstřiky. Bohužel žádný net browser nic nevyhledal.
Předem díky za info Pavel

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator