Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vnitřní zpětné zrcátko / C5 I/II
fordík
17.02.2011 00:26 - Re: Vnitřní zpětné zrcátko / C5 I/II
Za?iato?n?k
Mám jiný problém. V mém případě došlo k odpadnutí vnitřního zpětného zrcátka a zůstalo blimbat na kablíkách. Odpadla nebo spíše se odlepila ta destička, která je nalepena na čelním skle a do které se zasouvá celé zrcátko. Čelní sklo bylo dle značení někdy v roce 2007 měněno. Možná byla destička přelepovaná, pokud to nechodí již nalepené na novém skle. Prý se dá běžně koupit speciální lepidlo určené na lepení zrcátek. Součástí je nějaká mřížka, která se vkládá mezi vrstvy lepidla a je to na dvě lepení. Jde to určitě nalepit i lepidlem, kterým se lepí standardně skla do karoserie, ale to pokud někde člověk trochu nevyškemrá, tak je to dražší varianta. Máte nějakou obdobnou zkušenost?
Jinak zrcátko je rormálně nastrčeno ze spodu směrem ke stropu. Ten senzor světel jsem měl jednou taky odpadlý a světla mi svítila pořád. Nevíte na co slouží z čelní strany čidlo (strana ke sklu), které je uvnitř v zrcátku? Ze strany k řidiči je pochopitelně proti oslnění ze zadu čidlo + zelená led. Z druhé strany mám rovněž obdobný senzor, který je možná na podsvětlení přístrojů ve vozidle .
Děkuji za radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator