Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
fordík
16.02.2011 21:53 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Divous napsal(a):
Tak se mi dnes také objevila hláška: engine imobiliser fault.


Poslední dobou řeším ten samý problém. Někdy auto nechce chytnout. Jak uvádí výše "milanp", dojde k tomu vždy, když není po zapnutí klíčku slyšet čerpadlo. Má to pochopitelně logiku. Žádná poruchová hláška se neukáže. Dnes jsem ze zoufalství odpojil baterku, a až pak problikla hláška "engine imobiliser fault". opakovaném nastartování jsem konečně dojel domů. Vypnul jsem motor, vytáhl klíček se zapalování a opětovně zastrčil do spínačky. Po otočení bylo opět i opakovaně slyšet čerpadlo. Tak buď někdy zablbne čerpadlo nebo je k němu špatný kontakt, případně blbne čtení imobilizéru. Baterie je stará necelé dva roky. Při vypnutém motoru je ručička voltmetru zhruba na druhé čárce zleva. Po krátké době jízdy se ustálí v prostředku. Ještě asi dobiji baterii a pak již jedině věčně zmiňované diagnostika.
Problém je někoho solidního najít, kdo dokáže i analyzovat závadu, nikoliv jenom přečíst. Zatím jsem v okolí nikoho schopnýho nenašel. Když někdo má, tak na koncernový auta z VW. To bude asi tím, že se tady vyrábí Škodovky. Kdo má, tak staženou diag. Bosch. Jednou mi jeden řekl na dotaz na Lexii, "Tak se podívejte, vždy ve Vašem autě je řídící jednotka Bosch, tak diag. Bosch to správně přečte..."

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator