Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
maros.h
31.01.2011 12:41 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
99
slovaci vy netankujete?zatial tu mame prispevky len od kolegov z ciech...ja som vyskusal naftu od Shell, OMV, Slovnaft a T&M...skusal som naftu obycajnu a naftu premiovu, so zvysenym cet. cislom a nejakymi aditivami...jediny rozdiel som ako tak citil u EVO u Slovnaftu...u ostatnych dodavatelov som citil rozdiel jedine v cene ...aj ked T&M ma velmi prijatelnu cenu, naftu vraj dodavaju z ciech(Unipetrol),a kedze su vraj vyhradnymi dovozcami VIF-u na slovensko, aditivuju ju VIF-om, a garantuju cetanove cislo +60 (www.diesel60.sk)...ale je to sukromny predajca s malo predajnami, a kedze na slovensku neexistuje ziadny relevantny prieskum/vyskum o kvalite paliv, tak neviem posudit dlhodobe pouzivanie paliv od tohto predajcu...subjektivny rozdiel pri startovani pri nizkych teplotach, a s tym spojeny kultivovanejsi prejav motora bolo ako tak citit pri EVO Diesel od slovnaftu...ale ta cena skoro 20 centov +...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator