Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pomoc s diagnostikou
Kulda
29.01.2011 18:08 - Pomoc s diagnostikou
99
Servus pětkaři!Tak jsem se byl dnes s jednou krasavicí v servisu Autodrab s.r.o. ve Valdeku na diagnostice a při diagu motoru to hodilo hlášky v tomoto pořadí: P0170 - Regulace koncentrace Koherence - statut Není přítomno, P0300 - Výpadky hoření na několika válcích, nebo neurčitý válec - statut Není přítomno a P0304 - válec 4 výpadky hoření - statut Není přítomno. Mechoš mi řekl, že to nemusí být nic podstatného, může to být svíčkami (je to LPG), nebo zapalovací lišta, ovšem taky to může být něco podstatného a odrovná to válce popř. motor. Toto ukázala jedna mašina a na druhé bylo v podstatě to stejné: P0170 Korekce paliva (řada 1) porucha funkce, P0300 Různé válce rozpoznáno vynechání zapalování a P0340 Vynechání zapalování 4. válce. Vzhledem k mé nulové skušenosti s diagnostikováním se tudíž obracím na někoho z vás, kdo by mi mohl nahodit lano. Jinak se tam ukázalo akorát u elektronik.pérování P0562 - Baterie - napětí nízké a P0563 - baterie napětí příliš vysoké a obojé statut není přítomno a při diag. COMBINE C5 : rychlost vozidl. hodnotu přijal nesprávný, teplote chlazení info. hodnota přijal nesprávný a otáčky motoru hodnota přijal nesprávný a to všechno statut není přítomno. Rada mechoša byla: vymazat pamě, jezdit nějakou dobu a potom znovu napíchnout, jestli to tam nebude znovu. Pro mě to je . Nejde se tu nějakej borec, nebo hajfa, kteří to gómó a přihrajó rozum?Su z toho nějáké tumpachové. Děkan

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator