Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vyhřívání sedadel / C5 I, II
svejk
24.01.2011 21:17 - Re: Vyhřívání sedadel / C5 I, II
99
Tak se s vámi musím podělit o mé dnešní bádání. Pojistky v pohodě, odpojil jsem konektor od pouštění a regulace vyhřívání a proměřil multimetrem, bylo tam 12,5V. Další jsem zkusil prohodit ty vypínače(regulátory) mezi spolujezdcem a řidičem. A zase nic. Spolujezdcova sedačka hřála a moje ne. Je divný, že by odešly najednou obě topné plochy. Myslel jsem, že to je třeba to čidlo, které ví, že na sedačce někdo sedí, jinak to ani při zapnutí nezačne topit. Tak jsem volal do Holetína a tam s tím nemají moc zkušenosti. Pak jsem na zkoušku zavolal do citroena do Budějovic a tam se mi koukal do rozpisů náhradních dílů a nepřišel na nic, že je to asi už součástí sedadla. A nový (prodávají odděleně) sedák bez opěradla,kde to čidlo(spínač) je stojí prý lidových vč. dph 33 tis. Prosím vás, kdo o tom něco víte, mohli byste mi poradit?
Nic horšího než že to nebude topit se stát nemůže. Nejvíce mi jen vadí, že to bez problémů šlo 2roky co mám C5 a najednou nic. Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator