Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 1.6 HDi
pepik
19.01.2011 20:43 - Re: C5 1.6 HDi
99
Ahoj...........taky jsem nikde nenašel chválu na šestnáctku. Mám koupenou v čechách, plně servisovaná, mám jí už skoro rok, najeto asi 200 tis a zatím žádnej problém. Hrozně jsem se tohohle motoru bál,,ale myslím že je celkem fajn. Nežere......jezdím v průměru za 5,6l, jede....oktávkám dávám celkem na prdel a mám u toho takovej připitomělej úškleb............jen se malinko bojím o turbo, ale po repasy prej zase vydrží mraky kiláků a pán od kterýho ho mám , měnil olej už po patnácti a né po dvaceti tisicících (poradil mu to prodejce, když si ho byl vyzvednout jako úplnou voňavku v citroenu v Chomutově)...............takže by motor měl bejt celkem v poho. Samozřejmě, není to dvoulitr a tak při plnym zatížení např. cesta na dovču, tak to není žádnej drakouš, ale hned po tankování se mu vše odpouštím.........myslim že to opravdu není špatnej motor, hlavně když se do novýho Sharana dává 1,4 t -150ps(benzín) a 1,6t -160ps (nafta)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator