Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Demontហpalivového čerpadla
Zlobr
18.01.2011 07:43 - Re: Demontហpalivového čerpadla
99
DOUFAK napsal(a):
Nech si tam MAXIMÁLNÍ - MINIMUM nafty při dně nádrže.Ten zpětný vztlak, pak na to nové čerpadlo je zespoda velký a ztěžuje to velmi zpětnou montáž.A s tou "plastovou" maticí si užiješ.Rukama to asi nepovolíš a zpětně asi ani nedotáhneš.Chce to nějaké oné - já měl dřevěný měkký špalík a tím jsem matici povoloval a utahoval náklepem v nejtušších místech hmoty-nálitku,aby nepraskl.Mám dojem,že matice je na konusu a pozor na těsnící gumičku,at ji neskřípneš,nebo,at ti nespadne dolů.A při zpětné montáži to dotáhni na "šipky"které ukazují max.doraz dotažení matice. Doporučuju si eventuelně pro všechny případy koupit matici Novou - do rezervy,kdyby ti ta stará praskla - stojí 110 kč myslím v origo Citroenu - tak zlom vaz (ne matici)


Popsal jsi to naprosto přesně, největší problém je povolit tu převlečnou matku, pak si dát pozor na těsnící O-kroužek. Dělal jsem to asi před rokem na Xantii - je to stejné.
(čerpadlo Bosch v Autokelly cca 3700,-)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator