Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hláška v žurnálu o chybě Hifi zesilovače
TomasT
07.01.2011 19:49 - Re: Hláška v žurnálu o chybě Hifi zesilovače
99
Mě to připadá vcelku normální postup:
1. měl jsem na autě závadu, nechal jsem si ji diagnostikovat a řešit ve dvou servisech (na diagnostice bylo i v autorizovaném Citroen servisu)
2. výsledkem "odborné" diagnostiky nebylo zjištění hledané závady ale nesmysly.
3. dostal jsem nabídku od "amatéra" Tiefa, že Lexii má doma a že se na to můžeme zkusit podívat.
4. problém jsme úspěšně našli a vyřešili.

Z toho mi vyplývá že:
- samotná diagnostika je užitečná (dá se skoro říct nutná) věc
- že zajedu na diagnostiku do servisu a oni to najdou - na to se spolehnout nedá.

Takže řešení:
- diagnostiku si pořídit sám a postupně se s ní sám naučit řešit problémy (opačně to asi možné není)
No a to je fáze kde teď jsem.
- nemám za sebou stovky ani desítky připojených a řešených aut a problémů jako ty, nechci se tím živit, jen prostě po mnoha zkušenostech s tímto i minulým autem nevěřím, že servisy mi dokážou případnou budoucí závadu najít.
- a když už diagnostiku mám, můžu občas auto zkontrolovat i preventivně (žádný problém nepociuju, žádnou opravdovou závadu nemám) a na případné nesrovnalosti (teď hlášky v žurnálu) se zeptat ve fóru.
Poradit mi můžeš nebo nemusíš, to je čistě na tobě, třeba tě to opravdu unavuje ostatním vysvětlovat pro tebe samozřejmé věci, ale proč pořád ta spousta řečí o amatérech co si pořizují diagnostiku a přitom předtím neabsolvovali měsíční školení práce s ní u výrobce nebo nemají 2 roky praxe v Citroenu?
A vždy jsou ty popichující komentáře především od tebe. Ostatní třeba nevědí tolik co ty, ale snaží se upřímně pomoci.
Podobný problém tu ještě ve fóru nikdo neřešil, nic k té chybové hlášce jsem na internetu nenašel (ani v češtině, ani v angličtině), tak je snad logické zeptat se na fóru.
A k tvé radě - v BSI je možná stovka konfigurovatelných parametrů - mám snad všechny jen trochu možné měnit a zkoušet? To asi ne.

A k off-topicu: živí mě docela dobře IT - instalace a konfigurace serverů, řešení SW a HW problémů, programování, web aplikace... prostě co zákazník žádá a co je potřeba.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator