Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hláška v žurnálu o chybě Hifi zesilovače
TomasT
07.01.2011 17:36 - Re: Hláška v žurnálu o chybě Hifi zesilovače
99
Díky za nápovědu, celou konfiguraci v BSI jsem prošel a žádný parametr s tímhle přímo související jsem nenašel.
Přítomnost autorádia RD4 tam nastavenou mám, modul telematiky RD4 nemám (stejně by to nemělo souviset), nic víc k rádiu ani hifi zesilovači tam nevidím (třeba tam něco je, ale pro mě špatně pojmenované).
Připojené počítače: autorádio - přítomen, displej - přítomen, měnič zvukových CD - nepřítomen
Kompletní konfiguraci BSI a rádia jsem jako obrázky uložil do své osobní galerie

Co jsem ještě v žurnálu vysledoval je, že závada se objeví a vzápětí zmizí zřejmě při vypínání motoru:
- vždy je to při zastaveném autě (rychlost 0km)
- klíček je vypnutý (kontaktní klíček v poloze zastaveno - kontakt přerušen)
- objevení a zmizení závady je při stejném údaji km (takže vcelku hned po sobě, nikam se mezitím nejelo)
- při objevení závady je stav napětí sítě cca 13,8-14V (alternátor ještě běží)
- při zmizení závady je stav napětí sítě 12,5-12,8V (alternátor už stojí)
Pokud by tedy někdo tušil a chtěl se o informaci rozdělit, budu rád.

Odpovědi typu, že to mám vědět sám, když jsem byl tak drzý a pořídil si diagnostiku, už prosím ne. Tohle je přece diskusní fórum majítelů C5, kde si členové navzájem radí a vyměňují informace, pokud je znají, a ne aby si tu profesionálové honili triko, jak jsou dobří.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator