Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: autoalarm - zabezpeceni C5
DanV
30.12.2010 00:02 - Re: autoalarm - zabezpeceni C5
99
AHoj,

tak jsem včera do své C5 nainstaloval orig. alarm od Citroena. Musím konstatovat, že je to z toho všeho co se nabízí asi nejrozumější volba. Bohužel ale nepatří k nejlevnějším. Celá sranda vyjde na 8300kč, pokud někdo máte možnost tak nákupka u Citroena 6700kč. Ale zase Vám nabídne něco navíc, jako je orig. tlačítko na deaktivaci ulrazvuků s led indikací stavů, možnost dignostiky, deaktivace pouze dálkou, nebo klíčkem v zapalování, zálohovanou sirénu, nastavení citlivosti ultrazvuků, přes diagnostiku lze prohlížet historii vloupání.

A teď něco k instalaci.

Čas udaný výrobcem pro montហje 3 hodiny. Abych to stihnul musel bych mít jaderný pohon, nebo urychlovač částič. Celé mi trvalo cca 10 hodin a to jsem se nezastavil. V motoru je potřeba přidělat držák na spínač kapoty. Je dodán k nýtování. Bohužel na místo kde jsou už předem vyvrtané díry se nedostanete s nýt. kleštěmi, protože Vám vadí nádržka s LDS. Tak že přišroubovat. Kabelហod spínače vede k BSM, kde má být připraven kabel s konketorem, který vede do kabiny. Kabel jsem našel, ale bez konektoru. Takže jsem si tam dal svůj konektor . To stejné Vás čeká pod palubkou u BSI, kam je kabelm vyveden. Další věc je povysunutí jednotky BSI, aby se mohla upevnit jednotka alarmu. Je připevněná na levém sloupku. JE to zážitek Pak rozmístit ultrazvukové čidla do horních rohů u předního skla tzn. odcvakat lišty a svést kabely k jednotce a zapojit. Pak propojit jednotku alarmu k BSI. Demontovat panel klimatizace a doplnit ho o spínač na deaktivaci prostorové ochrany. Natáhnot kabel od jednotky alarmu k panelu a napinovat. Dále si prodloužit ca o 5cm zemnící kabel, který trčí od svazku a přikostřit v místech kde je otevírání kapoty. No a potom odcvakat kryty prahu po celém levém boku včetně kufru, aby se mohla umistit kabelហk siréně, která je umístěna nad levým podběhem a její montaž se provádí přes odvětrací otvor kabiny tzn. z kufru. A na závěr to všechno namontovat zpátky a vše nastavit přes Lexii, ve které je přímo položka instalace alarmu, která Vás porovede celým nastavením. Jen poznámka k citlivosti ultrazvuků. Na kožené sedačky oproti veluru se nastavuje jiná hodnota.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator