Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Bodik
27.12.2010 16:44 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
alarm jsem ani nepřelítl (nejsem zastáncem řvaní aut ), takže jsem superzamykání asi ani neviděl. Jdu na to mrknout.

jo jo, je to s alarmem, proto jsem to přešel...
Jinak u Exclusive není (to je lepší volba, protože ostatní tam je nebo není vůbec v nabídce) a 7. mám v paketu, 5., 6. a 14. je objednáno:

1.Boční airbagy pro druhou řadu sedadel
2.Alarm s vnitřním prostorovým a obvodovým čidlem a senzorem zachycujícím nadzvednutí vozidla, superzamykání
3.Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL)
4.Přední parkovací asistent se systémem změření volného místa pro parkování
5.Vrstvená skla bočních oken
6.Přídavné programovatelné topení s dálkovým ovládáním (jen pro dieselové motory, z nabídky originálního příslušenství)
7.Bi-xenonové samonatáčecí světlomety s automatickou výškovou regulací a s dynamickým systémem přídavných světlometů (osvětlení do úhlu 105°) + výsuvné ostřikovače světlometů (jen pro verze vybavené odpružením Hydractive III+)
8.Panoramatické střešní okno
9.Navigace MyWay: rádio RD4 s přehrávačem CD / MP3, 6 x repro, sada Bluetooth, satelitní navigační systém GPS s barevným displejem 7" s kartografickým zobrazením, SD card s mapou Evropy
10.Hi-Fi Systém (rádio RD4 bi-tuner s přehrávačem CD / MP3, Dolby Surround, digitální zesilovač, subwoofer, 8 x repro Philips)
11.Kůže
12.Paket Bezpečnost: alarm s vnitřním prostorovým a obvodovým čidlem a senzorem zachycujícím nadzvednutí vozidla,superzamykání, boční airbagy pro druhou řadu sedadel
13.Paket Parkování: přední parkovací asistent se systémem změření volného místa pro parkování, vnější zpětná zrcátka s automatickou clonou
14.Paket Parkování Plus: přední parkovací asistent se systémem změření volného místa pro parkování, vnější zpětná zrcátka s automatickou clonou, bi-xenonové samonatáčecí světlomety s automatickou výškovou regulací a s dynamickým systémem přídavných světlometů (osvětlení do úhlu 105°) + výsuvné ostřikovače světlometů
15.Paket NaviDrive 3D: Hi-Fi Systém (rádio RD4 bi-tuner s přehrávačem CD / MP3, Dolby Surround, digitální zesilovač, subwoofer,8 x repro Philips), integrovaný telefon GSM (900 / 1 800 MHz), sada Bluetooth (hands free, ovládání na volantu,integrovaný mikrofon), satelitní navigační systém GPS s barevným displejem 7" s kartografickým zobrazením, hlasová volba a navádění, integrovaná mapa Evropy, pevný disk s kapacitou 30GB, přehrávání DVD, konektor audio a video v odkládací přihrádce spolujezdce, vstup pro USB, ovládání na volantu, krátká střešní anténa

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator