Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Petr72
24.12.2010 11:21 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
U??vate?
PetrXX napsal(a):
Takže po více než roce s C5 moje story: po dlouhém uvažování, co většího a prostornějšího koupit, jsem vzal C5 II 2006, 2.0HDi. Za rok a půl jsem natočil cca 50.000 km. Dojmy? Spolehlivost. Prostě to jezdí a jezdí. Pravidelný servis samozřejmostí (nikoli značkový, ten mě zklamal), opravy: přední ložiska, prasklý chladič klimy. Konec výčtu. Motor, spojka, nápravy.. prostě šlapou jak mají. Sednu, nastartuju, jedu. Citlivý na kvalitní naftu, takže osvědčené pumpy. Spotřeba. Dlouhodobě 5.8 litru. Na to, že lítám svižně, neuvěřitelné, protože je to těžká potvora, tak málo jsem prostě nečekal. Pohodlí. Čekal jsem něco, ale tohle je.. NĚCO. Hodiny jízdy, minimální únava. Tiché, houpavé svezení, podobný pocit jsem měl z některých amerických aut stavěných na obrovské vzdálenosti. Mazec. Jízda. HDi až překvapivě dovede tu hmotu rozhýbat, krásně jde odspodu až po vyšší otáčky, předjíždění svižné, jízda sama plynulá, kopce drtí s přehledem. Hydractive, ESP a 215 gumy dávají autu obrovskou jistotu v zatáčkách i na sněhu, překvapivá stabilita. Celkový dojem? Tohle auto zcela předčilo mé očekávání. Pohodlný, spolehlivý koráb, ideální na delší štreky zpříjemněné dobrým kafem a fajn muzikou (kávovar to bohužel nemá). Měl jsem už hodně aut, ale tohle je první, ze kterého jsem i po roce nadšený. C5 je věc


Pod tvůj příspěvek se podepisuji. Je to přesně jak píšeš.
Ten kávovar tam fakt chybí .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator