Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Povinné ručení
paja.lbc
20.12.2010 21:17 - Re: Povinné ručení
Za?iato?n?k
timik2001 napsal(a):
Ahoj klubáci, mám dotaz Jel jsem za znamym a od jeho auta jsem dostal kamenem, ktery mi udelal na celnim skle maly dulek...zastavili jsme na pumpe, koukli na to a nijak jsem to neresil az do dnes, kdyz mi pri ceste celni sklo prasklo od toho dulku zleva doprava pres sklo Myslím, že nebude problem se s nim domluvit na sepsani, ze to zpusobil on pro pojistovnu. Co to vsak znamena pro nej? Cetl jsem mimo forum, ze ten, kdo se dobrovolne prizna na svoji pojistovne prijde v cili o nejaky bonus (tedy malus) a jakoby moje nove sklo pujde z jeho pojistky. Nesetkal se s tim uz nekdo? Na jak dlouho to je, zda na rok, dva...popripade o kolik % bonusu prijde? Mam to chapat tak, ze kdyby mel bonus rekneme 40%, diky nahlaseni skodne udalosti by mu vzali rekneme 15%, tak by pak mel pojistku s bonusem jen 25% po dobu rekneme 2let? Jen chci zjistit, jak za to zaplati znamy.... Diky vsem

Ahoj, je třeba si prostudovat podmínky pojištění té které pojišovny. Každá to má jinak. Rozdíly v přístupu jsou značné. Některá jednu nehodu (poškození něčeho někomu) promine, a jiná to napálí malusem až hrůza. Nelze to paušalizovat. Opravdu je potřeba číst to drobné písmo na smlouvě, případně všeobecné podmínky. Sám jsem to před rokem sháněl, a u některých pojišoven je to docela těžké se to někde dočíst. Hledal jsem na WWW stránkách pojišoven. Asi jsem ti příliš nepomohl, ale asi lepší než psát kolik platím.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator