Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ostrikovac predniho a zadniho skla
timik2001
27.11.2010 23:43 - Re: Ostrikovac predniho a zadniho skla
99
Mikra napsal(a):
Zdá se, že nás jezdí se špinavým zadkem víc.
Je tu někdo, komu to meje zadní okno Breaku líp?


Ahoj, ja jsem se zadnim ostrikem bojoval dlouho az jsem se nastval a koupil novou hadici s tim, ze ji natahnu od motorku az do zadniho ostrikovace..Bohuzel jsem ji nepouzil Hned vysvetlim: (Problem byl u me ten, ze vubec neostrikoval zadni ostrikovac..nakup noveho cerpadla ale nic nevyresil )U celniho skla jsem sundal tapec, povolil i uchyty na ruku vpredu i vzadu, pololil 2 drzaky pro ochranou sit a "uvolnil" strop od tesnicich gum dveri..Zkouším ostrikovac a najednou stříííík 3metry daleko mimo okno (zatim) Rikam si, to jsem blázen, dal jsem vse na puvodního stavu-zkousim ostrik a nic, ani kapka Znova rozebrani a zjistil jsem, ze u madla na chyceni na strope u spolujezdce byla hadicka skripnuta a to dokolane Byla cca 7cm slisovana tak, ze by pres ni nic neteklo...Buh vi kdo se v tom puvodne a proc hrabal.. Kazdopadne jsem si dal zalezet, aby hadicka byla az nad srouby madla, po slozeni a serizeni zadního ostrikovace spendlikem (kvuli nasmerovani proudu) jsem 100% spokojen, tryska teda strika tryskem pres sklo az na sterac a ten pak krasne setre okno breaku (vecne zapraseneho ) Mozna inspirace pro ostatní neostriky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator