Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
fordík
17.11.2010 17:23 - Re: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
Za?iato?n?k
kokoumes napsal(a):
Cena za komplet 4 vzpěr včetně poštovného 2635,- . Jediný co bych jim vytknul je horší lak na povrchu. Stačilo málo a už se mi na hraně loupal.
napsal(a):
C5-ku vlastním rok a již i v létě jsem měl někdy dveře opřené o hlavu, natož v tomto počasí a to není mráz . Sledoval jsem s hrůzou, jak pan Gorčák ukončil repasi těchto vzpěr někdy v dubnu. Již jsem byl téměř smířen, že se budu muset do další zimy připravit na výměnu originálních vzpěr za ty šílené peníze. Mohu potvrdil, že jsem počkal a šel taky do této volby u f. Moliton. Cena je totožná, co uvedl kokoumes za komplet všech 4-řech vzpěr. Do výroby zadávají až po uhrazení proforma faktury s dodací lhůtou 10-15. dní. Vzpěra tudíž vyjde na 598,80 Kč (oknová i do dveří) a 240,- Kč poštovné + balné (ceny uvedeny včetně DPH). Firma uvádí, že vzpěry jsou dimenzovány na min. 100.000 cyklů . Výměna by mě již tedy potkat neměla . Jednal jsem ještě s p. Bretfeldem o ceně a ona uvedená by dle odběrů mohla být do budoucna na částce o 100,- Kč nižší (399,- bez DPH). Tento typ již zadávají do výroby stále častěji, tak je vše reálné. Mě to již nepotká , ale ostatní zcela jistě ano. Zároveň jsem jej žádal o uvedení tohoto "nového" provedení do jejich ceníku, včetně správného originálního označení pro jasnou identifikaci a lepší cenu standardně vyráběných vzpěr. Doufám, že níže uvedené označení čerpané z tohoto vlákna je správné... Upozornil jsem je rovněž, a prověří povrchovou úpravu vzpěr, kterou zmiňoval kokoumes. Tak se nechám překvapit. Již se těším na držící 5-té dveře!!!
Febi FB 28005 / (citroen cislo: 8731 F4) 400N - 5-té dveře Break (s tlačnou pružinou)
Febi FB 29260 / (citroen cislo: 8731 F7) 250N - okno 5-tých dveří Break

Zdravím všechny a přeji mnoho šastných kilometrů s C5-kou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator