Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Servisné zmluvy
ota
09.11.2010 16:38 - Re: Servisné zmluvy
99
odpovídám bohužel pozdě ,byl jsem mimo domov.Na novou C5 r.v. 2007 jsem si uzavřel službu EssentilDrive což je rozšířená záruka.Já jsem uzavřel smlouvu na 90 000km a další dva roky , ve slevě mně to stálo cca 18500 /jinak 22500/ Služba funguje dobře amně se vyplatila protože náhradní díly i ceny práce jsou příšerně drahé.Zatím mě v ČR měnili baterku cca 3000 Kč, později /před týdnem levý přední brzdič- prolínala kapalina cca 5500Kč v srpnu v Rakousku mě odešla trubka přídavného chlazení výfukových plynů oprava 500 E + ubytování tří osob v solidním hotelu -6 nocí a 40 E /byla v tom so + ne/Opravy naprosto bez problémů , jen venku musíte zaplatit keš a 14 dní po příjezdu mě vše Citren ČR proplatil. Trochu bylo dohadování s noclehy , nepoužil jsem odtahovou službu , Citroen ČR se k tomu postavil perfektně zajistil omědnávku přímo do hotelu ,takže jsem nic neplatil.Celkem již bych zaplatil 36500Kč.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator