Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: typ automatické převodovky + problém s řazením
Tomik
06.11.2010 07:55 - Re: typ automatické převodovky + problém s řazením
99
Ahojte,
takže auto už zase jezdí, nakonec jsem se rozhodl pro servis Blížkovicích (u Moravských Budějovic), cenově byl srovnatelný s ostatními, ale nabídl a hlavně písemně mi potvrdil záruku půl roku na převedovku a montáž. To mě přesvědčilo, takže jsem tam táhl auto přes půl republiky. Výsledek předčil moje očekávání, naprosto seriozní přístup, termíny přesně podle domluvy, velmi ochotný člověk. Auto jede lépe, než když jsem ho koupil před více než dvěma lety, zároveň zjistil, že byly utržené skoro všechny silentbloky na motoru, takže po výměně je auto mnohem tišší a můj letitý problém s vibracemi za jízdy je pryč. Taky mi řekl, že příčina je v neměnění oleje a následném spálení lamel. Radím všem, opravdu ten olej měňte, a vám ve značkovém servisu říkají cokoli, jinak je to docela drahá legrace. Celá akce vyšla na necelých 24.000 Kč. Kontakt na servis je uložen na CCCA.
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator