Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
autodiag
15.10.2010 21:55 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
U??vate?
no jasne..auto najezdilo rocne cca 60
pred necelym rokem melo 135 pri odtazeni (porucha alternatoru)
puvodni cena byla 249,kdyz jsem jim rekl ze ty km mi nesedi ,dali mi cenu 119,ktera tam mimochodem je ted,
prevodovka mi vyskakovala pri jizde z kopce hned v usti (15 od bazaru),kdyz jsem jim volal tak to pry neni mozne ze s tim jeli po ose...a ze to nic nedelalo (prave zadni kolo hucelo jak stado vcel,to byl ten ridic asi hluchonemej)..domluvili jsme se ze dojedu domu a zkusim vymenit olej a beznou diagnostiku..po rovine bych rekl normalni...jen spotreba nesla pod 8 coz mi pripadlo divny..vymenil jsem olej vyresetoval adaptace a hura na ecce-homo ..po 3 km znovu prevodovka pri razeni vyradila pak3 vteriny nic,mezytim se otacky vyskocili a do toho znovu zaradila..to same z kopce...co jsem se dozvedel typicka zavada prevodovek aisin je blok elektroniky (cca 37000) ..asi v 10 z 12 oslovenych servisu se zhodli na oprave +- 75 000..takze jsem jim volal at si to nej prijedou a dovezou penize + byla domluva za olej atd...
prijeli,dali penize za auto ale na fakturu prej zapomeli...rikam si neva....za 14 dni jsem jim volal co faktura,dostal jsem zajimavou odpoved...prej jim to udelalo po ceste jen 2x jinak nic..tak mi tu fakturu neproplati protoze tomu autu nic neni,kdyby to vedeli zeby pro nej ani nejeli..prej jsem si to vymyslel...mno radeji jsem to polozil a byl rad ze mam penize ..nikdy vice

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator