Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
jirkajira
14.10.2010 20:55 - Re: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
99
Díky za Vaše reakce. Ten kopec je dlouhý táhlý u Benešova směr jih, jestli to tam znáte. A ukazuje to 10 litrů ve 100 - 110 km s cihlou na pedálu, to je mi divné. jinak v otáčkách to pak zatáhne. Když mi nešlo turbo, do nouzáku to nespadlo, žádná signalizace v autě a jelo to bídně. Diagnostika to ukázala, samozřejmě. Po opravě zlepšení, opětovná diagnostika a bez závad. V sobotu to nechám opět napíchnout na diagnostiku a uvidím... Dám vědět BTW je mi divné, že by ta 407 jela o tolik líp, na dvojku v 1800 ot. okamžitá reakce na plyn atd. tak by to mělo asi fungovat. Já to mám takové "zpomalené", i okamžitá spotřeba stoupá při přidání na podlahu z brzdění motorem hodně pomalu, tak 5-7 sekund, než se to zvedne na 15 l a pak se pomalu ještě zvýší se stoupající rychlostí. Např pětka ve 140 naplno 19 l, víc ne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator