Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
Froggy
11.10.2010 11:39 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
Za?iato?n?k
Takže se potvrdilo, že byl špatný vstřikovač na 2. válci. Nakonec jsem celou sadu vstřikovačů poslal poštou do toho Kladna (od Černíka v Plzni mi přišel mail, že se čištěním ultrazvukem standartně nazabývají, tak jsem zvolil raději to kamarádem vyzkoušené Kladno)za den přišly vstřiky zpátky i s tabulkou otestování před/po čištění+pixla roztoku na čištění palivové soustavy. Vše za 800 Kč. Z tabulky balo jasné, že jeden vstřikovač je špatný-ostatní měli hodnoty kolem 13 ml/5sec a ten jeden 8ml/5sec. V příloze mne informovali, že jsou velké odchylky hodnot a při problémech doporučují výměnu. Po vyčištění se zlepšil jen o 0,6 ml. Sice to pomohlo, auto už nechcípá, ale při studeném motoru je horší chod na benzín znát. Kdybych jezdil na benzín, tak ho vyměním hned, ale takhle asi počkám, až se zase zhorší a půjde. Nemáte někdo náhodou nepotřebný funkční vstřikovač na 2.0i 16V (motor RFN, ne HPI)??
Ted' bych potřeboval vyřešit už jen to, proč nejde napojit diagnostika motoru-jeden mechanik už mi říkal, že se mu to u nějakéhoauta taky stalo, prej byl jen někde špatnej kontakt v konektorech...ale jak to najít

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator