Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
Froggy
30.09.2010 10:51 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
Za?iato?n?k
Takže se mi to trošku zkomplikovalo. Jelikož kámoš má nějakou univerzál diagnostiku (typ nevím, je na ní nápis Delphi, nebo tak nějak) a vůbec se nedostal na motor (ale před instalací plynu mu to šlo, zbytek auta to ukazuje normálně), takže ani nemohl zkouknout/smazat závady. Takže jsem včera zajel k jednomu mechanikovi do Příbrami (má Lexii dostal jsem na něj doporučení-sešlo se nás tam více. Ještě C4 a P607, bylo vidět, že do toho opravdu vidí a ví co dělá.) Ale bohužel ani tomu se nepodařilo připojit na diagnostiku motoru. Říkal, že to může být tím, že jednotka plynařů je na stejné "lajně" jako motorová jednotka a zkrátka ji "přebije". Píšu to laicky, ale tak nějak mi to vysvětlil. V pondělí jedu k plynařům, tak uvidím.
To sanchez: Na 99% je to rozhozenou jednotkou benzínu, která je zblblá plynem. Předpokládám, že se ti to zhoršovalo taky postupně. Kolik jsi najel na LPG, než tě to začalo vyloženě chcípat? Já cca 9500 km.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator