Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Geometrie zadní nápravy
DanV
28.09.2010 15:05 - Re: Geometrie zadní nápravy
99
Tak Vás musím seznámit co jsem našel při výměně zadních uložení ramen. Výměnou jsem přišel asi o včechny nervy co jsem měl. Jenom povolení čtyř torxů šroubů na stabilizátoru mi trvalo 4 hodiny a zničené 3 ořechy typu torx. Po té co jsem dostal stabilizátor ven bylo jasné, že ložisla jsou v háji. Obě ramena měli vůli zvlᝠlevá strana, která jak jsem psal měla špatný odklon a sbíhavost. Po demontáži ramena a upnutí do svěráku na mě po lehké ráně kladivem vypadlo co si podobající se válečkum z ložisek. Když jsem to všechno vykopal ven zjistil jsem, že už to bylo tak daleko, že se začalo vydírat rameno o ten krajní kroužek co je za guferem. No a závěr dal jsem to dohromady vyčistil jsem dosedací plochu třmenu vyměnil šrouby třmenů a výsledek je super, auto neuskakuje sedí a pěkně se houpe. Akorát má lehce vyosený volant při jízdě rovně, ale to přisuzuji tomu, že někdo přispůsobil geometrii rozjetý zadní nápravě. Půjdu s tím na geometri a tam to snad srovnáme.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator