Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
sanchez
16.09.2010 11:09 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
99
Frogy :
Zdravím,
mám naprosto stejný problém jako ty. Vyměnil sem první lambda sondu, zrepasnul katalizátor (13 tis.), koupil nové svíčky, filtry, vyčistil, nastavil klapku, nechal přeprogramovat ECM ( auto získalo větší tah - jde lépe za plynem (doporučuji) ) ovšem problém se startováním za studena přetrvává. Navíc mi jednou do měsíce hodí auto chybu DEPOLUTION SYSTEM FAULTY. Sama nezmizí - musí se na diagnostice smazat. Auto při hození chyby výkon neztrácí, nijak se to na jízdě neprojevuje. Diagnostika jiné chyby nenajde. Okolní teplota na moje starty nemá vliv. Nový poznatek : Při braní naturalu 98 auto při nastartování nechcípne jako dřive, ale stejně minutku jde na 3 válce, kolísají otáčky, po rozjezdu 300m škube, nereaguje na polohu plynu. Pak přepne na plyn a je vše v pořádku. Pokud jsi nějak pokročil, dej vědět. Já už nevím na koho se obrátit. Pavel

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator