Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Osvětlení zrcátka ve sluneční cloně
JirkaŘ
08.09.2010 20:54 - Re: Osvětlení zrcátka ve sluneční cloně
99
Někdy v Červnu mi přestalo svítit osvětlení jak ve sluneční cloně, tak zároveň osvětlení přihrádky před spolujezdcem a stropní svítidla. Podle manuálu na str. 134 to byla vadná pojistka F7 z pojistkové skřínky B2 (pod palubní deskou) tedy krajní pojistka v pravo nahoře. Podle manuálu by měla být 30 Ampérová, ale na tom místě jsem našel pouze 20 A - a prasklou... Dotaz tedy je : Měly by všechny pojistky být v hodnotách podle manuálu ? Tedy když manuál píše že... F7 pojistka je 30 A , tak tam dát 30 A ? Předpokládám že asi ano, a asi zkontroluji pro jistotu i další, jestli tam mám ty které patří. 30 Ampérové malé nožové pojistky jsem dnes koupil, protože jsem neměl ve výbavě ani jednu...
Zatím tam mám pouze 20 A - podle toho co tam bylo předtím.... a vše z toho funguje. (osvětlení ve sluneční cloně, osvětlení přihrádky před spolujezdcem a stropní svítidla)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator