Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nekape
jruze
26.08.2010 13:44 - Re: Klimatizace nekape
U??vate?
Dutch napsal(a):
Tak jsme torsku klidnejsi....jeste jsem se stavil v tom servisu, kde mi vyndali tu spiralu a rikal mi servisak, ze byla plastova, cca 20 cm dlouha, pry byla rozlamana. Servisak tam strcil cely svareci drat co to slo, pak to pry profoukal kompresorem a bylo to pry slyset az v topeni.....takze hadicka by pruchozi bejt mela........pak mi rekl, ze jeho auto taky leta nekapalo, dokud nejel asi 600km s klimou, tak doma videl, jak mu kape.....taky mu nikde nic za celou dobu nezapachalo, voda nepretejkala z topeni.....

...takze snad to asi bude "v poradku"....


No já jezdím kousky (2.-5.km) a po každém zastavení louže - stojím do kopce a louže až za auto(klimu mám na auto 22stupňů)pokaždé.A to jsem klimu nedoplňoval co to mám-takže nebude naplněná na doraz(únik je nějaký vždy)Můj názor pokud chladí a je OK tak i po krátké cestě by mněla být louže aspoň malá (pokud nejezdíš po sahaře)-Je to jako když vyndᚠpivo z ledničky a nechᚠho chvilku na stole

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator