Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nekape
Dutch
25.08.2010 19:47 - Re: Klimatizace nekape
99
Tak ja uz se z toho asi zblaznim......
Vcera jsem byl v jendom servisu,kde mi menili mimo jine brzdovku a rikal jsem jim, ze mi neodteka klima a ze hadice by mela ustit u chladice nafty - zespoda podlahy pod spolujezdcem.....kdyz sjem auto prebiral, tak pry tu hadici nasli, pry v ni bylo strcene pero, tak ho vyndali a pry tam byly zbytky listi, ty taky vyndali.....jelikoz prselo, tak jsem to nemohl vyzkouset.......
Dneska jsem byl u klimare, kterej mi precistil okruh, rikam mu : Klima mi nekape.....on, ze je to divny, ze musi, ze by to zustavalo ve vyparniku /v topeni co je pod palubovkou/ a ze by se ta voda kazila a v aute by neslo vydrzet.....tak pak jsme vydedukovaly, ze by se musely mlzit okna taky, ale ty se nemlzi, nikde nic nesmrdi, ani neni slyset, ze by nekde bublala voda za jizdy....... Taky se podivoval, ze by byl vyvod vody takhle slozite az u chladice nafty, ze vetsinou jde z vyparniku rovnou dolu ven a ze ta pruzina tam mela bejt aby se ta hadice nezalomila nebo nesplaskla....

..takze ja uz fakt nevim....bud mam klimu, ktera nevypousti vodu, nebo ta voda nekam mizi......

...nemate nekdo nejakou radu co s tim ?

V patek jedu na dovcu a pri pomysleni, ze budu pouzivat klimu a voda tam zustane, pak se zkazi a cesta zpet bude mozna jen s klapkou na nose, pak mi bude cekat vymena koplet topeni.....no jima mne hruza....diky za kazdy napad....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator