Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montované parkovací senzory
JirkaŘ
24.08.2010 07:01 - Re: Dodatečně montované parkovací senzory
99
Tak a mám namontováno taky... dodatečně jsem si pořídil parkovací asistent a konečně ho do auta taky dal a zprovoznil. Všiml jsem si že jsem měl téměř podobné problémy jako Růža.... zadní čidla jsem dával až pod lištu, ale i tak se mi v bocích čidla trefila do výztuhy pod nárazníkem. (nárazník jsem nesundával) Kabelហčidel jsem protahoval do kufru přes gumovou krytku, která je přesně ve středu a ústí do prostoru rezervního kola. Zadní čidla se určitě musí vypodložit do roviny, jinak hlásí téměř stále překážku. Přední čidla ukazují v pořádku i bez podložek. Řídící jednotku a veškerá kabelហje schovaná pod tapecem a krytem na levé straně kufru. Napajení řídící jednotky jsem vedl ze zadní skupinové svítilny. Více dalších informací včetně fotek jsem vložil zde : .link.
Tenhle typ se zabudování zobrazení ve zpětném zrcátku jsem zvolil i proto, že bráchovi 2x vyrabovali jeho C5-ku kvůli LCD displeje. Mysleli si že berou navigaci.... Tohle provedení v zrcátku je nenápadné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator