Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Páté dveře kufru / C5 I II break
JirkaŘ
10.08.2010 15:56 - Re: Páté dveře kufru / C5 I II break
99
Koukám to co řešil dr.ada je příčinou i dalších nešvarů pátých dveří Breaku. Minulý týden mi přestalo svítit osvětlení v kufru. Tím pádem nešlo ani nastavit výšku zadní části vozu při otevřených dveřích a také se mi na displeji nezobrazil symbol otevřených dveří. Prostě BSI si sitauaci vyhodnotila tak, že žádné 5. dveře otevřené nejsou.... příčinou byl přerušený kablík v gumové průchodce na levé straně pátých dveří u pantu. Doslova ten drát odpadnul v jednom místě. Letovačku nemám jako dr.ada , takže jsem drát prostě spojil běžnými el.spojkami na tenké drátky a zaizoloval. Aby bylo možné stáhnout trochu tu gumovou průchodku pryč (pro opravu) tak použijte torx 30 na demontហasi 6 kusů hvězdicových šroubků, které drží boční lištu kryjící káble. Po oddělání lišty je možné gumovou průchodku odsunout po kabelech dále a najdete poškozené místo. Jinak jak jsem na to koukal, pokud jsou dveře otevřené na maximální polohu, tak ty kabele v gumě jsou pěkně natažené.... taky mohly být trochu volnější.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator