Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Fabia 1,4i 16v vs 1,2 TSI
Rafmartin
08.08.2010 12:00 - Fabia 1,4i 16v vs 1,2 TSI
99
zdravim vsetkych. Bohuzial sa pomaly budem musiet rozlucit so svojou C5. Po 297000 km sa mi zacina vsetko kazit a ceny za opravy su uz proste neunosne... Okrem toho je mi to auto priliz velke, kedze jazdim vacsinou sam s batozinou. Moja volba padla na Fabiu combi. Chcel som zostat pri Citroenoch, ale nova C3 je pre mna (z pohladu jazdy) strasne neprijemna. mal som pocit, ako keby som jazdil na nejakom simulatore. Hlavne to hrozne riadenie... Pocit ako keby boli kolesa meter nad zemou. Chapem, ze je to auto hlavne do mesta, ale po par km na dialnici som bol uplne sklamany... Po predvadzacej jazde s fabiou som bol ale velmi milo prekvapeny. Pomer cena/vybava je tiez velmi dobry. Jediny problem, ktory ostava otvoreny je motorizacia. Kazdopadne chcem benzin (za rok najazdim max 8 000 km), akurat sa neviem rozhodnut medzi 1,4i 16v 86 PS a 1,2 TSI 86 PS. TSIcko je ovela zivsie, ale mam obavy zo zivotnosti motoru. Na druhej strane, 1,4i ma dost vysoku spotrebu (6-7 l v priemere), ktora v podstate takmer dosahuje spotrebu mojho aktualneho 2,0i (jazdim s lahkou nohou za 7,5 l). A ako si dokazete predstavit, dynamikou su uplne inde. Mate niekto skusenosti a pripadne viete poradit?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator