Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Alex71
28.07.2010 11:33 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Zdravím všechny.Naléhavá žádost o pomoc.Mám C5 2,2 HDI.Asi před týdnem se mi objevila hláška:Antipollution system fault a v zápětí vypínání ESP/ASR.Auto spadlo do nouzového režimu.Zajel jsem na diagnostiku a tam bylo zjištěno,že je nefunkční čerpadlo aditiv.Testem přes počítač však čerpadlo aditiv ovládat šlo a fungovalo.Při natankování také bylo slyšet,že čerpadlo běží.Myslel jsem,že došel Eolys,ale počítač vypsal,že:Minimální stav aditiva nedosažen.Ještě tam byla hláška o dávce aditiva 51g. - čemuž nerozumím.Nicméně auto jezdilo a občas se chytlo a jelo normálně - ale asi tak 2-3 minuty.Postupně se interval zkracoval a dnes již do normálního režimu nepřejde.Začal jsem však pociovat vůni nafty.No a dneska po dlouhé /asi 3 dny/ době se auto z nouzového režimu vrátilo do režimu normál a jelo jak z praku.To však trvalo asi minutu a začala být cítit nafta jako blázen.Byl jsem skoro u baráku /cca 200 m/ a tak jsem to dojel.Vystoupím a pod autem a místy kudy jsem přijel nafta na zemi.Teče to někde u vysokotlakého čerpadla a z druhé strany motoru blíž k řidiči - a to tak,že velmi.A včil mudruju co s tím.Nevíte někdo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator